Pocztówka mimo wszystko jest z Sopotu, czyli geograficznie bliskie memu sercu miasto. Pomimo,że w Sopocie byłam mnóstwo razy nigdy o owej r...

Restauracja Kleopatra

/
4 Comments
Pocztówka mimo wszystko jest z Sopotu, czyli geograficznie bliskie memu sercu miasto. Pomimo,że w Sopocie byłam mnóstwo razy nigdy o owej restauracji nie słyszałam, zapewne bede musiał się tam teraz wybrac. Pocztówka ta przedstawia wizerunek restauracji, ale zostałam o tym poinformowana przez Monikę, czyli nadawcę kartki i mimo tego zapragnełam jej bardzo. Moja fascynacja Cleopatrą jest zbyt duza aby pozostac bierną na mozliwosc otrzymania takiej a nie innej pocztowki. Choc mysle,że na tym nie zakonczy sie nasza wymiana :) W kazdym razie niezwykle ucieszyła mnie ta kartka.Sam wizerunek restauracji na niej przedstawiony wygląda rodem z egipckiego kurortu, brakuje tylku stojących przed nią "tubylców" nawolujących do rozgoszczenia się w niej :)


Moniko - Bardzo Ci dziekuje!You may also like

4 komentarze:

 1. Ach ten Lublin... ;-)
  Słyszałam o tej restauracji ale nigdy w niej nie byłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesli chodzi o wnetrze - kompletnie nie podobaja mi sie stoliki, mozna byłby to ładniej zaaranzowac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się Marysiu, że karteczka Ci się podoba. Pozdrawiam! monika

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)